background

Praca – Business Development Manager

Jesteś zaangażowany, pełny pozytywnej energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy? W takim razie pasujesz do naszego zespołu. Aplikuj!

Opis

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z sektora przemysłowego oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • prowadzenie analiz rynku oraz monitorowanie trendów i konkurencji w celu identyfikacji nowych obszarów i potencjalnych klientów,
  • opracowywanie i negocjowanie umów handlowych oraz przygotowywanie ofert, odpowiadających na potrzeby i oczekiwania klientów,
  • bezpośredni kontakt z klientami w sprawie ustaleń technicznych i merytorycznych dotyczących realizacji zleceń.

Nasze wymagania:

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem oraz identyfikacja ich potrzeb,
  • umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedaży produktów,
  • umiejętność samodzielnego działania oraz gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport Fit&More.
Opublikowany w: News

Administratorem danych jest CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k. z siedzibą ul. Johna Baildona 16/27, 40-115 Katowice. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgoda na przyszłe rekrutacje: „[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez {nazwa firmy} moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy również o możliwości wglądu, skorygowania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Informacja dotyczące stanowiska
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Rodzaj stanowiska: Manager
  • Rekrutacja: Na miejscu / online
  • Oferta ważna do: 15.05.2024 r.
  • Etat: Pełen etat
  • Praca stacjonarna: Tak - z wyjazdami
Informacje kontaktowe
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek-Piątek:07:30 - 16:30